Aktualności

Koronawirus: 7 wskazówek na przeciwdziałanie wąskim gardłom w handlu dalekowschodnim 20 listopada 2020

Wpływ COVID-19 na logistykę i globalne łańcuchy dostaw jest ogromny. Szczególnie w przypadku dostaw z Azji występują obecnie wąskie gardła mocy przerobowych, ponieważ popyt jest tam bardzo wysoki, a moce produkcyjne są ogromnie przeciążone. Obecnie prawie niemożliwe wydaje się zamawianie przesyłek przed Chińskim Nowym Rokiem, ponieważ w transporcie kontenerowym brakuje zdolności przewozowych. Jak firmy mogą temu przeciwdziałać? Jaką rolę odgrywa cyfryzacja i przejrzystość w globalnych łańcuchach dostaw?


Nowy integrator REMIRY standaryzuje połączenie z SAP'em 14 października 2020

Dzięki nowemu łącznikowi REMIRA standaryzuje połączenie swoich rozwiązań z zakresu łańcucha dostaw ze środowiskiem oprogramowania SAP.


Firma REMIRA przejmuje Genova PreSet i rozszerza swoją ofertę produktów 12 października 2020

REMIRA kontynuuje swoją ekspansję poprzez zakup Genova Consultancy i związanego z nią rozwiązania PreSet, pracującego wyłącznie w chmurze. Aplikacja PreSet dla iPada® umożliwia osobom zaangażowanym w tworzenie nowych kolekcji regularną ocenę poszczególnych projektów online. Dzięki systemowi PreSet, który ma już ugruntowaną pozycję w całym sektorze sprzedaży detalicznej odzieży i mebli, REMIRA umacnia swoją pozycję i otwiera nowe, międzynarodowe rynki.


Zmiana na szczycie firmy REMIRA Group 20 lipca 2020

Przekazanie pałeczki w grupie REMIRA: Grupa specjalizująca się w rozwiązaniach dla łańcucha dostaw powołała Stephana Unsera na nowego dyrektora generalnego. Poprzedni wspólnik zarazem główny szef, Thomas Sindermann, opuszcza firmę po jedenastu latach. Będzie on nadal wspierał REMIRA swoim doświadczeniem i wiedzą fachową, jako doradca.
 

ARHELAN jest już w pełni z nami 8 lipca 2019

Firma ARHELAN - polska sieć sklepów spożywczych ze wschodniej Polski wystartowała z pracą z systemem LogoMate.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »