MAŁPKA EXPRESS – nowoczesna sieć sklepów convenience

MAŁPKA EXPRESSi system LogoMate® już są razem.

Nowoczesna sieć sklepów convenience MAŁPKA EXPRESS z ok. 300 sklepami rozsianymi po całej Polsce, to sieć spożywcza przyjazna dla klientów. W sklepach tej marki można szybko i wygodnie dokonać zakupów podstawowych produktów, ale można także wypić ciepłą kawę, zjeść kanapkę, skorzystać z sieci Wi-Fi, wysłać kupon Toto Lotka i skorzystać z wielu innych przydatnych usług. Te sklepy cechuje nowoczesność. Zarząd firmy idąc w kierunku tej nowoczesności podjął decyzję o wsparciu procesu uzupełniania zapasów przez również nowoczesny system do prognozowania i generowania uzupełnień zapasów niemieckiej firmy REMIRA GmbH o nazwie LogoMate®. Jest nam szczególnie bardzo miło z tego powodu, gdyż jest to pierwsza firma z tej branży w Polsce, która nawiązała z nami bezpośrednią współpracę. W połowie listopada br. rozpoczęliśmy wspólny projekt wdrożenia systemu w firmie. Razem z Zarządem firmy i zespołem wdrożeniowym firmy przyjęliśmy bardzo ambitne cele, które chcemy uzyskać po pełnym uruchomieniu systemu. Jest to zestaw zdefiniowanych wspólnie wskaźników, których wartości będziemy bacznie obserwować, a które określają efektywność poczynań w sferze optymalizacji zapasów magazynowych, a co za tym idzie – bezpośrednio stopień zadowolenia klientów sieci. Efektem wdrożenia systemu ma być również pomoc w pośrednim pozyskiwaniu kapitału do dalszego rozwoju sieci o następne sklepy w Polsce.

Jesteśmy bardzo dumni z tego projektu. Mamy nadzieję, że jest to początek naszej obecności w Polsce w tej branży. Klienci tej branży są mocną stroną naszej działalności w krajach Europy. Nie tak dawno informowaliśmy o sieci sklepów spożywczych MPREIS w Austrii. Ostatnio zawarliśmy również umowy z niemiecką firmą REWE itd.

W Polsce również prowadzimy rozmowy z sieciami tej branży. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli poinformować o pozytywnych wynikach tych rozmów.

Tymczasem postaramy się na bieżąco informować o przebiegu naszych działań w Polsce oraz już w najbliższej przyszłości także o osiągniętych celach uruchomienia systemu  LogoMate® w sieci MAŁPKA EXPRESS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *