O firmie -

MICRO-SUN

Już od ponad 30 lat firma Micro-Sun funkcjonuje na rynku informatycznym, wspomagając działalność firm i obsługę procesów biznesowych systemami komputerowymi.

Efektem tych działań jest zdobycie wiedzy specjalistycznej, m.in. w zakresie prowadzenia projektów informatycznych, których celem jest wdrożenie systemów klasy ERP i SCM z wykorzystaniem różnych metodyk zarządzania (np. Prince 2 czy PMI).

Od kilkunastu lat specjaliści Micro-Sun chętnie dzielą się swoimi kompetencjami, prowadząc doradztwo przy wyborze systemów klasy SCM dla firm głównie handlowych.

W 2010 roku doszło do spotkania Micro-Sun z niemiecką firmą Remira, twórcą świetnie prosperującego na rynkach zagranicznych systemu LogoMate®

" LogoMate®  jest doskonałym narzędziem do zarządzania stanami magazynowymi. Dzięki licznym możliwościom parametryzacji możemy w prosty sposób całkowicie kontrolować nasze towary. System może uwzględniać np.: cykl życia produktu, zmiany na rynku, sytuacje wyjątkowe, czy chociażby prowadzone przez firmę promocje!   W efekcie firma może zredukować swoje stany magazynowe o 30% przy wzroście zysku o 20%!"

Marek Rakowski, MICRO-SUN  

Potencjał systemu LogoMate® oraz nieprzeciętne kwalifikacje firmy Micro-Sun zaowocowały nawiązaniem współpracy między firmami. Od tamtej pory Micro-Sun jest jedynym, oficjalnym partnerem Remiry w Polsce.

W 1994 roku firma Remira stworzyła system LogoMate®, dając przedsiębiorcom podstawy pod dokładne prognozowanie zbytów, oraz automatyczne zamawianie. Od tego czasu firma doskonali swój produkt i obecnie jest jednym z liderów na rynku informatycznych narzędzi służących profesjonalnemu prognozowaniu i uzupełnianiu stanów magazynowych

LogoMate®  posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności, aby w pełni kontrolować zasoby przedsiębiorstwa w oparciu o robiące wrażenie wizualizacje graficzne i prosty w użytkowaniu interfejs. System jest również elastyczny i łatwo daje się integrować (poprze wymianę danych) z innymi, istniejącymi u klienta systemami. 

Zapoznaj się z firmą Remira: remira.de

Siedziba firmy REMIRA Group GmbH 
w Dortmundzie

Nie zwlekaj! Nawiąż kontakt już teraz!

Klienci: