King of Stock – spotkanie z klientami

Kolejne udane spotkanie z klientami

Bardzo interesująco rozpoczęło się już w pierwszym dniu coroczne spotkanie klientów naszej firmy. Tegoroczny User Day gościł nas na terenach byłej kopalni Zollverein w Essen. Punktem pierwszym spotkania było zwiedzanie tej kopalni. Polskojęzyczna przewodniczka przeniosła nas na chwilę w świat początków industrializacji Europy w wieku XIX. Było to rzeczywiście interesujące przeżycie, zwłaszcza dla nas wszystkich na co dzień siedzących przed ekranami komputerów.

Drugi dzień, jak zwykle obfitował w szereg ciekawych wystąpień i prezentacji. Szczególnie interesujące były prezentacje przygotowane przez naszych klientów – firmę FRESSNAPF oraz COFFEE PERFECT. Obaj prelegenci opowiadali o swoich wrażeniach z projektów prowadzonych przez firmę REMIRA oraz – co szczególnie zasługiwało na zainteresowanie – wskazywali na bardzo wymierne efekty wprowadzenia systemu LogoMate do swoich firm.

Szefowie firmy REMIRA zaprezentowali nowości a także wizję dalszego rozwoju systemu.

W drugiej części dnia „polska” grupa, która tym razem liczyła aż 15 uczestników z 9 polskich firm, uczestniczyła w specjalnie zorganizowanych warsztatach. Była zatem okazja do wymiany doświadczeń, zadawania pytań oraz uzyskania konkretnych odpowiedzi na określone zadania dotyczące specjalistycznej funkcjonalności systemu.

Jestem przekonany, że wszyscy byli zadowoleni i już dzisiaj możemy zacząć przygotowywać się do spotkania za rok, które może mieć szczególną oprawę, gdyż odbędzie się w jubileuszowym 25 roku istnienia firmy.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów.

Do zobaczenia za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *