Firma REMIRA przejmuje Genova PreSet i rozszerza swoją ofertę produktów

REMIRA kontynuuje swoją ekspansję poprzez zakup Genova Consultancy i związanego z nią rozwiązania PreSet, pracującego wyłącznie w chmurze. Aplikacja PreSet dla iPada® umożliwia osobom zaangażowanym w tworzenie nowych kolekcji regularną ocenę poszczególnych projektów online. Dzięki systemowi PreSet, który ma już ugruntowaną pozycję w całym sektorze sprzedaży detalicznej odzieży i mebli, REMIRA umacnia swoją pozycję i otwiera nowe, międzynarodowe rynki.

Holenderska firma Genova Consultancy, z siedzibą w Noordwijk na wybrzeżu Morza Północnego, pozycjonuje się w branży handlu odzieżą i meblami. Od ponad 15 lat Rob van Serveen, założyciel Genova Consultancy i dyrektor regionalny dla krajów Beneluksu, pracuje także z oprogramowaniem TIA-A3, które jest również częścią produktów REMIRA. Oprogramowanie Genova doskonale wpisuje się w portfolio rozwiązań dla obsługi łańcucha dostaw. „Biorąc pod uwagę duże zapotrzebowanie na nasze rozwiązania, cieszę się, że wspólnie z REMIRĄ przyczynimy się teraz do naszego europejskiego wzrost. Nasze filozofie doskonale się uzupełniają, ściśle współpracujemy z klientami i zapewniamy wysokiej jakości wsparcie dla użytkowników. Nasze standardowe rozwiązania programowe są wydajne i szybko prowadzą do widocznego sukcesu” – powiedział Rob van Serveen.

Ocena online za pomocą iPada®

PreSet to aplikacja na iPada®, która służy do oceny kolekcji i asortymentu produktów w trybie online. Aplikacja pomaga firmom z branży mody na przykład w podejmowaniu właściwych decyzji podczas tworzenia nowych kolekcji poprzez zlecanie wykonania projektów, próbek produkcyjnych lub końcowych próbek do oceny przez handlowców, kierowników produkcji i sprzedaży. Obrazy są udostępniane grupom roboczym na całym świecie za pośrednictwem bezpiecznego rozwiązania w chmurze. Ocena opiera się na prostej jakościowej informacji zwrotnej, która jest przekształcana w natychmiastową analizę siły zbioru. Opcjonalnie, członkowie panelu mogą również dostarczać ilościowych informacji zwrotnych, które są analizowane i oceniane przez PreSet. Pozwala to na bardziej wiarygodną wstępną ocenę ilości produktów i materiałów, które mają zostać zamówione. „Oprogramowanie jest doskonałym uzupełnieniem naszych rozwiązań w zakresie dyspozycji i sprzedaży”, wyjaśnia Stephan Unser, prezes zarządu REMIRA. „PreSet umożliwia naszym klientom przetestowanie znaczenia rynkowego planowania kolekcji na wczesnym etapie. Rozwiązanie to minimalizuje ryzyko błędnych osądów, np. przy wyborze kolorów i wzorów. Jest to ważna zaleta zwłaszcza dla użytkowników z branży mody i meblarskiej, ale także dla sprzedawców rowerów lub producentów artykułów sportowych i rekreacyjnych”. PreSet to inteligentne i szybko adaptowalne rozwiązanie w chmurze, które REMIRA oferuje w atrakcyjnej cenie.

Wejście na rynek Beneluksu

Dzięki temu przejęciu REMIRA kontynuuje rozwój rynku krajów Beneluksu, a tym samym jego stopniowe umiędzynarodowienie. „Beneluks jest bardzo stabilnym rynkiem z wyraźną tendencją do wymiany handlowej i dlatego jest absolutnie w centrum naszych europejskich działań. Wraz z przejęciem Genui udało nam się wejść na rynek za pośrednictwem lokalnej organizacji w Holandii, a wraz z Robem van Serveenem zyskaliśmy kolejnego, kompleksowego profesjonalistę w zakresie naszych rozwiązań dotyczących łańcucha dostaw. Ma wieloletnie doświadczenie i sukcesy, w przeszłości z TIA i PreSet, od teraz z naszym pakietem REMIRA Suite”, mówi Stephan Unser.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *