Nowy integrator REMIRY standaryzuje połączenie z SAP’em

Dzięki nowemu łącznikowi REMIRA standaryzuje połączenie swoich rozwiązań z zakresu łańcucha dostaw ze środowiskiem oprogramowania SAP.

Dzięki rozwiązaniu plug-and-play, użytkownicy korzystają z prostej i szybkiej integracji. Zewnętrzni usługodawcy nie są już potrzebni do integracji. Dzięki nowemu SAP Connectorowi, wysoce integracyjne zadania mogą być teraz realizowane jeszcze bardziej ekonomicznie. Rozwiązania programowe REMIRY pomogą przedsiębiorstwom handlowym i przemysłowym napędzać postęp technologiczny we wszystkich sektorach łańcucha dostaw.

Integracja specjalistycznego oprogramowania z systemem SAP wiąże się zazwyczaj z wysokimi kosztami. Poza własnym działem IT klienta SAP, często konieczne jest zaangażowanie zewnętrznych specjalistów w celu utworzenia prawidłowego przesyłu danych z i do systemów z portfolio REMIRY. Dzięki nowemu SAP Connectorowi użytkownicy systemów REMIRY mogą teraz szybko i ekonomicznie wdrażać rozwiązania bez dodatkowego wysiłku programistycznego. Oznacza to, że klienci nie są już zależni od zewnętrznych integratorów systemu SAP przy wdrażaniu nowych rozwiązań programowych REMIRY. Otrzymują oni kompletny pakiet plug-and-play z jednego źródła.

Samodzielne wdrażanie wysoce integracyjnych procesów SAP

W swoim ekosystemie REMIRA oferuje pięć ściśle powiązanych ze sobą jednostek biznesowych z rozwiązaniami opartymi na chmurze dla całego łańcucha dostaw. Wszystkie produkty programowe REMIRY są połączone z rozwiązaniami SAP za pomocą interfejsów i od lat są z powodzeniem stosowane w tym systemie ERP. Teraz REMIRA standaryzuje podłączenie swoich produktów do środowiska SAP za pomocą własnego złącza. „Dzięki nowemu narzędziu tworzymy znormalizowane połączenie naszych rozwiązań programowych z SAP, a tym samym dalszą wartość dodaną dla naszych klientów”, wyjaśnia Oliver Jenneskens – CTO REMIRA. „Dzięki temu możemy realizować projekty z wysoce integrującymi się procesami SAP samodzielnie, szybko i bez większego wysiłku indywidualizacji”.

Rozwiązania z pakietu oprogramowania REMIRA są w pełni kompatybilne z systemami SAP. Wspierane przez sztuczną inteligencję i gotowe do pracy w chmurze narzędzia są skoordynowane w taki sposób, że użytkownicy zawsze otrzymują odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich zadań pakietu. REMIRA oferuje inteligentne rozwiązania programowe, począwszy od planowania wraz z planowaniem sprzedaży i eksploatacji, poprzez zautomatyzowaną wysyłkę i optymalizację zaopatrzenia, aż po planowanie produkcji i logistykę magazynową, dzięki czemu zapewnia użytkownikom przewagę technologiczną nad konkurencją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *